SAIA, n.o.

KONFERENCIA - World Access to Higher Education Day - WAHED 24 Global Conference Series

Platforma World Access to Higher Education Day (WAHED) organizuje dňa 17. novembra 2020 globálnu konferenciu pod názvom WAHED 24 Global Conference Series, ktorej hlavnou témou bude "Access and Success in the Post Pandemic world". Konferencia sa bude skladať zo série 6 paralelných podujatí, ktoré budú prebiehať na jednotlivých svetových kontinentoch. Podujatia si záujemcovia môžu vybrať podľa názvov jednotlivých skupín: Australasia, Asia, Africa, Europe, North America a Latin America.

V prípade záujmu o účasť je potrebná registrácia na webovej stránke platformy: https://worldaccesshe.com/events/world-access-to-higher-education-day-global-conference- series/

Účasť na všetkých podujatiach v rámci globálnej konferencie je bezplatná a keďže konferencia prebieha on-line záujemcovia sa môžu zúčastniť na ľubovoľnom počte podujatí. 

Ázijskú časť konferencie organizuje the Asia-Europe Foundation (ASEF) a jej hlavnou témou bude "Access and Success for Marginalised Groups in Asian Higher Education". Bude sa konať v Singapure v čase od 11.00 hod - 14.00 hod (čas v Singapure, GTM +8).

Bližšie informácie o programe a registrácii na áyijskú časť konferencie nájdete na webovej stránke:

https://asef.org/projects/themes/education/5110-WAHED2020_Asia_Conference?utm_source=ASEFEdu&utm_medium=social&utm_campaign=

V prípade účasti na konferencii sa odporúča informovať o svojom záujme aj Sekciu medzinárodnej spolupráce a európskych programov Ministerstva školstva vedy výskumu a športu Slovenskej republiky na nasledujúcich e-mailových adresách: martina.klofacova@minedu.sk a emilia.malacka@minedu.sk .

 

 

 

Posledná aktualizácia: 13.11.2020