SAIA, n.o.

O štipendiách do zahraničia pre študentov a absolventov

Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA, n. o.) a Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Liptovskom Mikuláši srdečne P O Z Ý V A J Ú na informačný seminár. 

Dňa 14. októbra (streda) na vás čakáme v priestoroch Kultúrneho domu v Liptovskom Mikuláši. Dozviete sa o dostupných štipendijných ponukách na celé riadne štúdium bakalárskeho, magisterského, doktorandského (i postgraduálneho) stupňa v zahraničí, ako aj na študijné pobyty v dĺžke 10 mesiacov/2 semestre/1 školský rok a dlhšie v zahraničí. 

Účastníci podujatia budú mať počas posledného septembrového štvrtka možnosť dozvedieť sa podrobnosti o Európskej dobrovoľníckej službe (EVS), podmienkach tohto programu, aktuálnych ponukách a ďalších detailoch. 

Na seminári odznejú informácie aj o štipendijných možnostiach na celé riadne štúdium (Bc., Mgr. i PhD.) do Ruska, Maďarska, Nemecka, Švajčiarska, Mexika, Japonska, Južnej Kórei ale i na Cyprus a do ďalších krajín v dĺžke 2-5 rokov.

Zároveň poskytneme rady a tipy, aké podkladové materiály sú potrebné k žiadostiam o štipendium, na čo sa zamerať, poradíme aj ako má vyzerať motivačný list či odborný program po obsahovej i formálnej stránke a akým najčastejším chybám sa vyhnúť.

Tešíme sa na vašu účasť, ktorú môžete potvrdiť aj TU.

Posledná aktualizácia: 08.10.2015