SAIA, n.o.

TITUL ZO ZAHRANIČNEJ UNIVERZITY - ako naň získať štipendium

Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA, n. o.) a Krajská knižnica v Žiline Vás pri príležitosti srdečne P O Z Ý V A J Ú na informačný seminár o dostupných štipendijných ponukách na celé riadne štúdium bakalárskeho, magisterského, doktorandského (i postgraduálneho) stupňa v zahraničí.

Manažérka štipendií z bratislavskej centrály SAIA, n. o. - L. Žišková, príde záujemcov a záujemkyne oboznámiť s možnosťami štúdia v dĺžke 1-5 rokov v závislosti od študijného programu na Stredoeurópskej univerzite v Budapešti/ Central European University, kde po absolvovaní štúdia možno získať americký titul (MA, PHD, LLM, SJD) i štipendijnú podporu.

Na seminári sa dozviete aj o štipendijných možnostiach na celé riadne štúdium (Bc., Mgr. i PhD.) do Ruska, Nemecka, Švajčiarska, Mexika, Japonska, Južnej Kórei ale i na Cyprus v dĺžke 2-5 rokov. Zároveň budú prezentované aj informácie, aké podkladové materiály sú potrebné k žiadostiam o štipendium, na čo sa zamerať, poradíme aj ako má vyzerať motivačný list či odborný program po obsahovej i formálnej stránke a akým najčastejším chybám sa vyhnúť.

Tešíme sa na vašu účasť.

Posledná aktualizácia: 13.11.2014