SAIA, n.o.

Zastav sa v menze po detaily k aktuálnym ponukám štipendií

Radi osobne stretneme záujemcov a záujemkyne o študijný pobyt v dĺžke 1-12 mesiacov. Nájdete nás vo vestibule Nová Menza, Stravovacie zariadenie Žilinskej univerzity, kde bude pripravený informačný stolík s materiálmi k jednotlivým štipendijným programom i pracovníčka SAIA ochotná konzultovať otázky k štúdiu v zahraničí.

Prázdniny sú už za nami, školský rok sa pomaly rozbieha. Okrem rozvrhu, ubytovania na internátoch, registrácie do knižníc a vybavovania zľáv na MHD si treba v septembri zadovážiť aj info o aktuálnych štipendijných ponukách do zahraničia. Zároveň budú prezentované aj rady a tipy, aké podkladové materiály sa požadujú k žiadostiam o štipendium, na čo sa zamerať, akým najčastejším chybám sa vyhnúť, výška štipendií do jednotlivých krajín a ďalšie užitočné informácie. Ideálny čas, kedy sa poobzerať po možnostiach, je 6-12 mesiacov vopred pred plánovaným vycestovaním.

Radi Ti pomôžeme zorientovať sa a poradíme, ako má vyzerať motivačný list či odborný program po obsahovej i formálnej stránke. Podujatie je usporiadané Slovenskou akademickou informačnou agentúrou (SAIA, n. o.) v spolupráci so Žilinská univerzita v Žiline.

Tešíme sa na Tvoju účasť, ktorú môžes potvrdiť na Facebook-u.

Posledná aktualizácia: 09.09.2014