INDONÉZIA – predĺženie uzávierky pre podávanie žiadostí na online štipendium v oblasti umenia a kultúry (IACS)

Ministerstvo zahraničných vecí Indonézskej republiky ponúka záujemcom vo veku od 19 do 35 rokov, so záujmom a motiváciou pre umelecké smery štipendijný program „Indonézske štipendium v oblasti umenia a kultúry (IACS)“. Cieľom programu je lepšie porozumenie medzi účastníkmi z členských krajín prostredníctvom rozmanitého umeleckého a kultúrneho dedičstva Indonézie. Program si dáva za cieľ aj kultiváciu kultúry spolupráce, ktorá vychádza z priameho kontaktu a zdieľania kultúr medzi ľuďmi zapojených do programu, čo vedie k prosperujúcim diplomatickým vzťahom v regióne a na celom svete.

Vzhľadom na pandemickú situáciu v súvislosti s ochorením Covid-19 nie je možné, aby sa štipendisti zúčastnili štúdia indonézskeho umenia a kultúry osobne, preto sa štúdium uskutoční v online forme v termíne od 24. septembra do 18. novembra 2021.

Uzávierka na podávanie žiadostí je predĺžená do 17. septembra 2021. Záujemcovia posielajú prihlášky priamo na Veľvyslanectvo Indonézskej republiky v Bratislave. Kontaktná osoba je Mgr. Michaela Mukti (Tel: 02/59200525).

Viac informácií o štipendijnom programe